Олеський замок
Стародавній замок на Заході України, заснований ще в 13 ст. як форпост галицьких князів. Він має дуже цікаву історію, родинне гніздо польського короля Яна ІІІ Собеського, місце, де провів дитячі роки Богдан Хмельницький. Зараз Олеський замок – філія Львівської картинної галереї. Тут експонується колекція художнього мистецтва західноукраїнських земель.
Підгорецький замок-палац
Один з найбільш відомих палаців України, побудований в середині 17ст., дивує своєю архітектурою та унікальністю. Наймістичніший замок Львівщини, де можна, якщо Вам пощастить, побачити офіційно визнаного привида прекрасної Білої дами. Зараз знаходиться у стадії реконструкції і доступний лише для зовнішнього огляду. Поряд з палацом знаходиться собор Святого Сімейства – міні-копія собору Св. Петра та Павла в Римі.
Обід в історичному ресторані «Равелін» Золочівському замку.
Золочівський замок
Як свідок історичних подій, є однією з найвизначніших пам,яток культури й оборонної архітектури на теренах галицької землі. Збудований на поч.17 ст., на замовлення Якова Собєського, батька відомого польського короля Яна III Собєського. Як оборонна фортеця, кам'яним гігантом стоїть замок на зелених пагорбах Золочева.
Серце цього гіганту – неповторний китайський палац, який притягує до себе, як магніт. Це унікальна пам,ятка архітектури, яких налічується лише три в Європі (Сан-Сусі, Петергоф і Золочів).
В'їздова вежа, Китайський палац і Великий житловий палац творять прекрасну ренесансу гармонію. У Великому палаці Ви зможете оглянути експозицію інтер,єрів 17ст., а у Китайському палаці мистецтво Японії, Китаю, Індії та Єгипту.
Не менше ніж замкові споруди відвідувачів цікавлять таємничі камені біля входу, які вкриті різьбленими тайнописами, і датуються 14 – 15 ст. За переказами ці камені належали тамплієрам. Про їхні магічні властивості Ви зможете довідатись під час екскурсії.