Свято-Успенська Почаївська Лавра
Найбільший православний храмовий комплекс і монастир у Західній Україні, другий після Києво - Печерської Лаври.
Екскурсія розрахована на цілий день. Виїзд - 8.00. Прибуття - 20.00. Вартість екскурсії 550 грн.
Під час екскурсії Ви відвідаєте комплекс Почаївської лаври (Успенська церква, церква св. Трійці, церква Преподобного Іова, побудована в скелі і побуваєте в печері, де жив і молився Преподобний Іова) Екскурсію проводить один з ченців монастиря. На території Лаври є трапезна, де бажаючі зможуть пообідати за 25 гр.
Після обіду відвідання Святодухівського Скиту (13 століття) і поїздка до цілющого джерела св. Анни, який розташований в декількох кілометрах від Почаєва.
На високій кам'янистій горі височить Лавра над всією околицею.
Перші історичні відомості про монастир відносяться до 13ст, коли хан Батий розгромив Київ і зруйнував його святині. Тоді деякі православні ченці покинули київські печери й оселилися на Почаївській горі. Засновником був виходець із Афону - преподобний Мефодій.
Цілюща Стопа Богородиці
Як свідчить народний переказ, записаний в старовинних книгах, в 1240 році на Почаївській горі декільком ченцям з'явилася Пресвята Богородиця. На місці, де відбулося явище, Цариця Небесна залишила відбиток своєї правої стопи. З цього місця забило джерело цілющої води, від якої і понині отримують зцілення віруючі люди.
Чудотворний образ Божої Матері
Святу ікону Богоматері привіз на Русь з Константинополя грецький митрополит Неофіт, і подарував Ганні Гойській за надану йому гостинність. З того часу від ікони стало відбуватися багато чудес і Ганна вирішила віддати її в Почаївський монастир і ось уже 400 років від цієї ікони зцілюються люди. Нині ікона Богоматері знаходиться в Успенському Соборі, над Царськими воротами, в сяючому камінням кіоті.
Печерний храм
У печерному храмі вже понад 350 років почивають у срібній раці нетлінні мощі преподобного Іова, засновника Почаївського монастиря, і щодня відкриваються людям для поклоніння. А також мощі Преподобного Амфілохія .. Ще за життя прославився Преподобний даром прозорливості і зцілення. А після його подання 1971 року народження, на місці поховання старця стали відбуватися дива, які не припиняються й донині.
Скит Святої Праведної Анни
Джерело Праведної Анни - це одна з найдавніших святинь православ'я до якої не одне століття поспішають паломники з надією зануритися в його благодатних водах, черпаючи в них сили і здоров'я, як душевне, так і тілесне.
Вода в джерелі завжди має однакову температуру + 4 градуси. Купання проходить круглий рік.